Nedir

Nedir

Nano Yarışma ; Betnano projesi olup, müşterilerimizin yatırdığı yatırımları farklı bir alanda daha değerlendirip;yarışma koşullarında ödüller kazanabilmesi için oluşturulmuştur. Bu proje sayesinde; siteye yatırılan her meblağın müşterilerimize bir geri dönüşü olacaktır. Nano Yarışma ; Betnano tarafından belirli periyotlarda eklenecek olup duyuruları gerek sitede gerekse tüm reklam kanallarında yapılacaktır. 

Kullanıcı İşlemleri;
Bu menü altında yer alan açılır ekranlardan bir tanesinde sisteme yeni kayıt oluşturabilir bir diğerinde ise oluşturmuş olduğunuz kullanıcı hesabına giriş yapabilirsiniz. Uygulamaya hızlı bir şekilde kayıt olmak için Kullanıcı İşlemleri'ne tıklamanız yeterli olacaktır. Sizi aşağıda ki gibi bir görsel karşılayacaktır.

Uygulamaya giriş yapmak isterseniz Kullanıcı İşlemlerin altında yer alan Giriş Yapın! yazısına tıklayarak aşağıda ki gibi bir görsel ile karşı karşıya kalacaksınız.

Oturum açtıktan sonra Kullanıcı İşlemleri yerini direk Çıkış Yap özelliğine bırakacaktır. Menü üzerine gelecek olan yeni alt menü ise aşağıda ki gibi olacaktır.

Sol tarafta yer alan Biletlerim yazısına tıkladıktan sonra açılacak olan ekran üzerinde kullanıcıya ait olan biletler listelenecektir. Eğer biletiniz yok ise Biletiniz Bulunmuyor tarzında bir mesaj ile karşılabilir biletiniz var ise aşağıda ki ekran ile karşılaşacaksınız. 

Yukarıdaki görsel yer alan parametreler sizin açılan yarışlara katılmanızı belirleyecektir. Örnek olarak oluşturduğumuz bu biletin kodu C7BA8A5671 buna ait olan kredi miktarı ise 100 değerinde, Bu bilet kodu ile açılan yarışmalara biletinizin kredisi kredisi yettiği kadar erişim sağlayabilirsiniz. 

Yarışmaların tümü anasayfa üzerinde yer alır bu anasayfa da açık bir yaırşma var ise aşağıda ki gibi bir görsel sizi karşılayacaktır;

Hemen Yarışmaya Katıl yazısına tıkladıktan sonra sizi ankete ait olan sorular ve cevaplar karşılayacaktır. 

Yarışmaya ait olan tüm soruların cevaplarını verdikten hemen sonra Ankete Katıl! diyerek açılan ekran üzerine Bilet Kodunuzu girmeniz gerekiyor.

Bilet Kodunuzu yazdıktan daha sonra OK seçeneğine tıkladıktan sonra yarışmaya katılım sağlamış olacaksınız.

Menüde yer alan Katıldığım Anketler'e tıklayarak açılan ekran üzerinden girdiğiniz Anketin Geçmişini Gör! diyerek verdiğiniz cevapların doğru ve yanlış olduklarını görebilirsiniz.