Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

BETNANO, Kayıtlı olan müşterilein kişisel bilgilerini korumakla yükümlü olup, Hizmet verdiği ülkelerdeki gizlilik kurallarına uyacağını tamin eder. Kişisel bilgilerinizi firma ve partnerleri harici yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece her hangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlara paylaşışması ya da internet ortamında yayınlanması söz konusu değildir. 

Site üzerinde yer alan tüm bilgiler yüksek güvenlikli sunucularda barındırılmaktadır. BETNANO'ya üye olarak, yeni ürünler ve hizmetler, promosyonlar, teknik güncellemeler gibi farklı konularda sizinle iletişim kurulmasına izin vermiş sayılırsınız. Her kullanıcı, Üye olurken vereceği bilgiler doğruluğunda ispat etmekle yükümlü sayılmaktadır.

Gerekli görüldüğü taktirde BETNANO, Üyelerinden her türlü belgeyi isteme hakkını saklı tutar. BETNANO Hesapların kullanımıyla ilgili her hangi bir usulsüzlük, dolandırıcılık, kara para aklama gibi farklı konularda müşteri bilgilerini konuyla ilgili görevli kurumlara paylaşma yetkisine sahiptir..